![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6168230
*
nr 616 8230
Johannes Vennekamp
(f. 1935)
Etsning, Johannes Vennekamp (f. 1935), 14x10
Johannes Vennekamp, bildkonstnär och grafiker född 1935.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2009
kl 19:05:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/12 00:18:34
1
150 kr
10/12 21:41:47
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Johannes Vennekamp
Johannes Vennekamp, bildkonstnär och grafiker född 1935.
Läs mer om Johannes Vennekamp
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik johannes vennekamp
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:17
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:02
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
*
Johannes Vennekamp
Johannes Vennekamp, bildkonstnär och grafiker född 1935.
Läs mer om Johannes Vennekamp
nr 616 8230
Johannes Vennekamp
(f. 1935)
Etsning, Johannes Vennekamp (f. 1935), 14x10
Johannes Vennekamp, bildkonstnär och grafiker född 1935.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/12 00:18:34 | 1 | 150 kr |
10/12 21:41:47 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Johannes Vennekamp
Johannes Vennekamp, bildkonstnär och grafiker född 1935.Läs mer om Johannes Vennekamp
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik johannes vennekamp
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:17 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:02 -
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59